Kina YKAC fabrika dhe prodhuesit | Yongyuan

YKAC

Detail Product

Produkt Tags

Features lnclude:

çeliku të karbonit Swing Valves Kontrollo

1"to 3"Size Range

1 "-2" karboni çeliku: (300 - 5000 varg presion WOG) 2 "-Longbody, 3 'karboni çeliku: (300 - varg 3600 presion WOG)
hapjen e plotë    

skajet ndërprerë në ANSI B1.20.1 (NPT)

NACE MR0175

 


  • Previous:
  • Next:

  •