Rreth nesh

inabout

Zhejiang Yongyuan Valve Co Ltd, ndërmarrje shtetërore e fabrikës valvul Zhejiang Yongkang më parë, u themelua në vitin 1967. Me një histori gati 50 vjet të historisë, ne jemi një nga furnizuesit kryesore për valvulat, i caktuar nga Ministria Kombëtare e industrisë së makinerive , dhe një nga ndërmarrjet kryesore të prodhimit të valvulave në Provinca Zhejiang. Kompania jonë ka fituar reputacionin e ndërmarrjeve të shquar në Provinca Zhejiang, gjithashtu mori reagime nga kënaqësinë e konsumatorit dhe përfitimet e punën e shkëlqyer të biznesit. Në ditët e sotme ne jemi një prej anëtarëve të këshillit të Kinës, Shoqata Valve, dhe një nga ndërmarrjet Hartimi i Ball Kombëtar Valve standard, i caktuar si një nga furnizuesit më të mirë të pajisjeve kimike kineze.

SDF

Certifikata e sistemit të menaxhimit ISO9001 është marrë në vitin 1993, TS prodhim licencës (Pajisja kombëtar të veçantë për gazsjellësin dhe valvula) në vitin 2002 dhe API 6D licencës (American Institute Petroleum) në fabrikën 2009.Our ka një sistem të kontrollit të cilësisë të lartë dhe një kontroll të përkushtuar të cilësisë ekipi, të gjitha valvulat janë inspektuar në API598 ose API6D, kështu ne mund të ofrojmë valvulave me cilësi të mirë të konsumatorëve. Ne do të vazhdojmë përpjekjet në përmirësimin e cilësisë së produktit me klientët në të gjithë botën. 

    Kompania mbulon një sipërfaqe prej 36569 metra katror, ​​me 30500 metra katror të seminarit dhe 218 punonjës. Nuk jeni katër inxhinierë të lartë, dy inxhinierë të lartë QA, 28 inxhinierë dhe teknikë të tjera. Ne kemi linja e plotë e pajisjeve nga të prodhimit, inspektimit të testimit, si dy linjat e hedh rërë dhe dy linjat e hedhjes investimeve, 208 komplete të pajisjeve përpunimin mekanik. Pajisjet Test përbëhet nga spektrometrin materiale, kontrollor elastik, kontrollor ngurtësinë, detektor tejzanor krisje, kontrollor trashësi, analyzer filmit metalike dhe fizike dhe kimike dhomën e analizës. kapaciteteve tona të prodhimit arrin 6800 ton për lloje të ndryshme të lartë, të mesëm dhe të ulët valvulave presion, me mbi 50 modele dhe 600 llojet e specifikimeve. Ne kemi kapacitet të prodhimit me një ndalesë nga hulumtimet, projektimin, zhvillimin, falsifikim, hedh rërë, hedh investimeve, përpunimit, kuvendi, testimin, Veshje për paketim. 

    Sipas standardeve të GB, JB, HB, ANSI dhe JIS, ne prodhimin e valvulave topin, valvulat globit, valvola porta, valvulat flutur, valvulat kontrolloni, kurthe ikjen, fluorit rreshtuar, valvulat pneumatike dhe elektrike kontrollit me avull, valvola lehtësim dhe të ndryshme llojet e fllanxhë, me lloje të ndryshme të lëndëve të para (çeliku, çeliku ngrohje-rezistenca, çelik inox, çeliku të karbonit, hekur i urtë dhe hekuri gri), presioni punës është 1.6-4.8Mpa dhe temperatura nën 480C °.

Me ekipin e stafit të teknologjisë së mirë dhe cilësi të lartë, kulturë pozitive të korporatave, ne jemi të përkushtuar për të siguruar klientët tanë me cilësinë e shërbimit, respektimi i konceptit të veprimit, arritje, teknologjisë dhe zhvillimit.

 

1477535232399765
nder
bos

filozofia e biznesit

Për të arritur zhvillimin e qëndrueshëm të kompanisë dhe të bashkëjetojnë dhe të bashkë-shpëtim me partnerët tanë të interesit, kompania jonë, duke marrë njerëzimin dhe dinjitetin parasysh, ka vendosur filozofinë e biznesit më poshtë:

1. Human përqendruar

    Ekipet e jashtëzakonshme janë pasuritë tona më të rëndësishme. Kështu, ne kemi qenë sinqerisht dëshirojnë më shumë talente të bashkuar kompaninë tonë, ku ne do të krijojë favor

pagat aftë dhe përfitimet dhe një ambient të rehatshëm të punës për stafin tonë për të lehtësuar ato për të realizuar karrierën e tyre dhe ambicie, të cilat mund të kontribuojnë në suksesin e tyre dhe të kesh kënaqësi gjatë punës. Të jetë pjesë e jona dhe ju mund të krijoni karrierën tuaj drejtuar nga sektori premtues.

Kënaqësinë 2. Customer

    Një grup shumë besnik i konsumatorëve është kritike për suksesin e biznesit tonë. Ne, pra, kemi miratuar totale të sistemit-garantuar cilësinë për të prodhuar produkte të cilësisë më të mirën dhe për të kënaqur nevojat e konsumatorëve. Në të njëjtën kohë, ne gjithmonë vënë ankesat nga konsumatorët në vendin e parë për t'u adresuar. Vetëm që këto klientët mund të kemi arritur atë që kemi bërë. Është dëshirat dhe nevojat që na drejtojnë për ku po shkon e tyre. Ku, ne do të bëjmë çdo përpjekje për të siguruar klientët tanë me produkte të cilësisë së lartë dhe shërbime më të mira, si dhe mbështet. Çdo mendimet dhe sugjerimet tuaja janë të mirëseardhura dhe do të vazhdojmë të shkëmbyer pikëpamjet me klientët tanë, të cilat do të na bëjnë të mbajtur përmirësimin vlerat tona.

shpirt 3. Ekipi

    fleksibilitet të lartë e organizimit tonë të brendshëm dhe eliminimin e hierarkisë mund të kontribuojnë në përfundimin e shpejtë të projekteve. Ne të llogarisin në njëri-tjetrin për të arritur qëllimet tona të përbashkëta dhe në mënyrë të konsiderueshme vlerën e publicitetit, transparencës dhe besnikërinë mes të kompanisë, klientët dhe partnerët e palës së tretë. Brenda organizatës, ne ofrojmë të gjitha të punësuarit koordinimi nevojshme, kushte të drejta pune dhe trajnimi i stafit aftësi për të ndihmuar ata të rriten.

DF (3)
DF (1)
DF (4)
DF (2)