Кина YSG фабрика и производители | Yongyuan

YSG

детали за производот

Тагови производ

карактеристики:

конвенционалните пристаниште

Дизајн и Производство: API 602

Навој завршува со ANSI B1.20.1 (ПНП)

Socket-заварување димензија: ИАНМСП B16 .11

Притисок температура рејтинг: ИАНМСП B16.34

lnspection и Тест: API598

NACE МР-01-75

 

 

 


  • Претходно:
  • Следно:

  • ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ